RSS not configured

Facebook
RSS

Czym jest hurtownia materiałów medycznych

Komentowanie nie jest możliwe
paź - 10 - 2017
admin

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – od małych gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, które wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze wszystkich z branż, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Sklep Medyczny Cezal

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty krajowe, producenci takich marek np. Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Comments are closed.

odzież dla puszysty

Damy, które nie boją się odważnych kreacji, często starają się, ...