RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

odzież dla puszysty

Damy, które nie boją się odważnych kreacji, często starają się, ...